Aktuální počasí Ormes
Aktuální počasí přímo pro město Ormes. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 1. 6. (00:00)
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
