- Počasí
- Rusko
- Orel Oblast
- Orël
Aktuální počasí Orël
Aktuální počasí přímo pro město Orël. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 3°C |
