- Počasí
- Bělorusko
- Gomel Oblast
- Orël
Aktuální počasí Orël
Aktuální počasí přímo pro město Orël. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 16°C |
