- Počasí
- Turecko
- Malatyjská provincie
- Orduzu
Aktuální počasí Orduzu
Aktuální počasí přímo pro město Orduzu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 24°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 19°C |
