- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Oost-Cappel
Aktuální počasí Oost-Cappel
Aktuální počasí přímo pro město Oost-Cappel. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mlha
Platí do 25. 4. (11:00)
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 11°C |
