- Počasí
- Spojené státy americké
- Havaj
- ‘Ō‘ōkala
Aktuální počasí ‘Ō‘ōkala
Aktuální počasí přímo pro město ‘Ō‘ōkala. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 25°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 22°C |
