- Počasí
- Alandy
- Ålands landsbygd
- Önningby
Aktuální počasí Önningby
Aktuální počasí přímo pro město Önningby. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 8°C |
