- Počasí
- Švédsko
- Södermanland
- Olstorp
Aktuální počasí Olstorp
Aktuální počasí přímo pro město Olstorp. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 3°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 11°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 4°C |
