- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Kanagawa
- Ōgishima
Aktuální počasí Ōgishima
Aktuální počasí přímo pro město Ōgishima. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 20°C |
