- Počasí
- Spojené státy americké
- Missouri
- O'Fallon
Aktuální počasí O'Fallon
Aktuální počasí přímo pro město O'Fallon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 1°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
