- Počasí
- Německo
- North Rhine-Westphalia
- Oer-Erkenschwick
Aktuální počasí Oer-Erkenschwick
Aktuální počasí přímo pro město Oer-Erkenschwick. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
