- Počasí
- Indie
- Uttarpradéš
- Odhra
Aktuální počasí Odhra
Aktuální počasí přímo pro město Odhra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 39°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 34°C |
