- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Oberrotweil
Aktuální počasí Oberrotweil
Aktuální počasí přímo pro město Oberrotweil. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 31. 3. (10:00)
Náledí
Platí do 31. 3. (12:00)
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
