- Počasí
- Filipíny
- Central Luzon
- Obando
Aktuální počasí Obando
Aktuální počasí přímo pro město Obando. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 29°C |
