- Počasí
- Kazachstán
- Batys Qazaqstan
- Nursay
Aktuální počasí Nursay
Aktuální počasí přímo pro město Nursay. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
