- Počasí
- Rusko
- Mariy-El Republic
- Nurener
Aktuální počasí Nurener
Aktuální počasí přímo pro město Nurener. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 7°C |
