- Počasí
- Polsko
- Podkarpatské vojvodství
- Nowa Dęba
Aktuální počasí Nowa Dęba
Aktuální počasí přímo pro město Nowa Dęba. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
