- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- Novellara
Aktuální počasí Novellara
Aktuální počasí přímo pro město Novellara. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 19°C |
