Aktuální počasí N’muraigh
Aktuální počasí přímo pro město N’muraigh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 43°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 33°C |
