- Počasí
- Rakousko
- Burgenland
- Nickelsdorf
Aktuální počasí Nickelsdorf
Aktuální počasí přímo pro město Nickelsdorf. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 27. 5. (00:00)
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
