Aktuální počasí Neukirch/Lausitz
Aktuální počasí přímo pro město Neukirch/Lausitz. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 13. 5. (11:00) do 13. 5. (20:00)
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
