- Počasí
- Polsko
- Slezské vojvodství
- Nakło
Aktuální počasí Nakło
Aktuální počasí přímo pro město Nakło. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
