- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Mulfingen
Aktuální počasí Mulfingen
Aktuální počasí přímo pro město Mulfingen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 30. 3. (12:00) do 30. 3. (20:00)
Námraza
Platí do 30. 3. (06:00)
3°C
pocitově -3°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 8°C |
