- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Mulfingen
Aktuální počasí Mulfingen
Aktuální počasí přímo pro město Mulfingen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 30. 3. (21:00) do 31. 3. (10:00)
Náledí
Platí do 31. 3. (10:00)
Bouřky
Platí do 30. 3. (19:40)
Nárazy větru
Platí do 30. 3. (20:00)
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 8°C |
