- Počasí
- Spojené státy americké
- Colorado
- Mountain View
Aktuální počasí Mountain View
Aktuální počasí přímo pro město Mountain View. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 26. 4. (14:30)
Zimní počasí
Platí do 27. 4. (06:00)
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 9°C |
