Aktuální počasí Monticello Brianza
Aktuální počasí přímo pro město Monticello Brianza. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 19. 5. (02:00)
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 16°C |
