Aktuální počasí Mogh Aḩmadī
Aktuální počasí přímo pro město Mogh Aḩmadī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
41°C
pocitově 46°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 32°C |
