- Počasí
- Chorvatsko
- Karlovačka
- Modruš
Aktuální počasí Modruš
Aktuální počasí přímo pro město Modruš. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 15. 5. (00:00)
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
