Aktuální počasí Moara Nica
Aktuální počasí přímo pro město Moara Nica. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 26. 4. (21:00)
9°C
pocitově 4°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
