- Počasí
- Polsko
- Mazovské vojvodství
- Mława
Aktuální počasí Mława
Aktuální počasí přímo pro město Mława. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 1°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 6°C |
