- Počasí
- Ukrajina
- Transcarpathia
- Mizhhirya
Aktuální počasí Mizhhirya
Aktuální počasí přímo pro město Mizhhirya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 2°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
