- Počasí
- Rakousko
- Vorarlbersko
- Mittelberg
Aktuální počasí Mittelberg
Aktuální počasí přímo pro město Mittelberg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sníh
Platí do 1. 4. (14:00)
Nárazy větru
Platí do 30. 3. (20:00)
-1°C
pocitově -5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -12°C |
| Normál: | 5°C |
