- Počasí
- Řecko
- East Macedonia and Thrace
- Mitrikón
Aktuální počasí Mitrikón
Aktuální počasí přímo pro město Mitrikón. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 15°C |
