- Počasí
- Pákistán
- Balochistan
- Mitanzai
Aktuální počasí Mitanzai
Aktuální počasí přímo pro město Mitanzai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 38°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 33°C |
