- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Miroslav
Aktuální počasí Miroslav
Aktuální počasí přímo pro město Miroslav. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
