- Počasí
- Spojené státy americké
- New York
- Mill Neck
Aktuální počasí Mill Neck
Aktuální počasí přímo pro město Mill Neck. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 15°C |
