Aktuální počasí Meteu
Aktuální počasí přímo pro město Meteu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 1. 6. (12:00) do 2. 6. (10:00)
Nárazy větru
Platí do 31. 5. (21:00)
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 19°C |
