Aktuální počasí Mesocco
Aktuální počasí přímo pro město Mesocco. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 30. 3. (08:00) do 30. 3. (21:00)
-4°C
pocitově -12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 8°C |
