- Počasí
- Rusko
- Nizhny Novgorod Oblast
- Meshchery
Aktuální počasí Meshchery
Aktuální počasí přímo pro město Meshchery. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
