Aktuální počasí Mengishevo
Aktuální počasí přímo pro město Mengishevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
