- Počasí
- Izrael
- Northern District
- Menaẖemya
Aktuální počasí Menaẖemya
Aktuální počasí přímo pro město Menaẖemya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (14:00)
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 19°C |
