Aktuální počasí Memmingerberg
Aktuální počasí přímo pro město Memmingerberg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 2. 4. (09:00)
Náledí
Platí do 2. 4. (09:00)
-2°C
pocitově -4°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 7°C |
