- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Mazères-Lezons
Aktuální počasí Mazères-Lezons
Aktuální počasí přímo pro město Mazères-Lezons. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 27. 4. (00:00)
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
