Aktuální počasí Mavéa
Aktuální počasí přímo pro město Mavéa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 26°C |
