- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Massais
Aktuální počasí Massais
Aktuální počasí přímo pro město Massais. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 39 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
