- Počasí
- Polsko
- Svatokřížské vojvodství
- Marianów
Aktuální počasí Marianów
Aktuální počasí přímo pro město Marianów. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 15. 5. (13:00) do 15. 5. (22:00)
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
