- Počasí
- Spojené státy americké
- Missouri
- Marceline
Aktuální počasí Marceline
Aktuální počasí přímo pro město Marceline. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňová pohotovost
Platí do 2. 4. (13:00)
Povodňová bdělost
Platí do 2. 4. (07:00)
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 10°C |
