- Počasí
- Filipíny
- Central Luzon
- Marawa
Aktuální počasí Marawa
Aktuální počasí přímo pro město Marawa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 29°C |
