Aktuální počasí Manthani
Aktuální počasí přímo pro město Manthani. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 39°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 32°C |
