- Počasí
- Indie
- Maháráštra
- Māndhal
Aktuální počasí Māndhal
Aktuální počasí přímo pro město Māndhal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
37°C
pocitově 42°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 34°C |
